18SesLimobiL

Türkiyenin En Büyük +18 Yetişkin Mobil chat 18 Sohbet sitesi.

Twitter Türk Sex video - 18SESLiMOBiL-18Sohbet,18Chat,18Mobil chat,18Mobil,18Mobil sohbet


Twitter Türk Sex video

18canlı sohbet şeklinde bir çok arama olduğunu gördük ve bu konuda sizleri aydınlatalım istedik. Aslında bu tür aramaların kaynağı bazı cinsel içerikli sitelerin; google sayfalarında yaptığı algı operasyonu ve arama motorlarını maniple etmesinden kaynaklanan bir arama şeklidir. Hattı zatında çocukların ve gençlerin sağlıklı bir birey olarak topluma kazandırılması açısından, bu tür anahtar kelimeleri kullanan yahut kullanmayan tüm sohbet sitelerine girmelerini doğru bulmuyorum.

Sohbet Odaları 18 Yaşından Küçük Bireylere Yasak mı?

18 yaşından küçük bir bireyin sohbet 18odaları içerisinde boş muhabbetlere tanık olmasını, eli cinsel organında gezen ve ağzının salyaları akan sapık pedofili adamların hedef tahtası haline gelmesine gönlüm razı gelmiyor. 18 veya bu yaşın altındaki gençlerin uğraşacağı başka konular olmalı. Örneğin okulda gördüğü derslerin tekrarını yapmalı, bu derslerle alakalı İnternet ortamında değişik konular araştırmalı ve kendisini geliştirmelidir. Bu yüzden ebeveynlere büyük işler düşmektedir. Buradan ebeveynlere sesleniyorum; çocuğunuzun internet ortamında nerelere girdiğini, neler yaptığını gözlemleyin.

Zararlı web sitelerine, sohbet ve chat sitelerine girmesine mani olun. Çünkü yetişkin olmayan bireyi kendi haline bıraktığınızda internette sörf yapan acımasız avcıların kurbanı olabilirler. Siteye yazdığımız makalelerde zaman zaman uyarılar yapıyor ve bunları yineliyoruz. Amacımız sağlıklı bir neslin devamı ve internet dünyasındaki çarpık ilişkiler ve tehlikelere dikkat çekmektir. Özellikle yazılı ve görsel basını iyi takip edenler bilirler. İnterneti amacı dışında kullanan ve yapılan uyarıları dinlemeyenlerin başına üzücü olayların geldiğini müşahede etmekteyiz. Bir çok ailenin dağılması, cinayet ve dolandırıcılık hadiselerinin patlak vermesi hep bu yüzdendir.


Yazar: iyiDizayN

Görüntüleme: 269 defa

Kategori: Twitter Türk Sex video

Yayınlanma Tarihi: 27 Ocak 2022

Cevap bırakın

Kategoriler