18SesLi MobiL

Dünya'nın en sık tercih edilen 18mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

18 Sesli Sohbet ve 18Chat Siteleri - 18SESLiMOBiL,18Chat,+18 Chat,18Sesli chat,+18Mobil chat,


18 Sesli Sohbet ve 18Chat Siteleri

Öncelikle konuya başlamadan önce söylemek ve açıklamak istediğim bir kaç konu var. Bu gün dikkatimi çeken Sesli chat +18 ve siteler hakkında yazılan yazıları okudum ve onlara karşı alınan tavırları göz önünde bulundurarak bu makale başlığı altında gündeme getirmek istedim.

Bir çok sitenin bu kelime üzerinden rant yaparak sitelerine ziyaretçi çekmek için neredeyse gecelerini gündüzüne katarak vermiş oldukları çabalar sonucunda sıralamaya girmeyi başarmışlar. Fakat yazdıkları içeriğin içerisinde bu siteleri için resmen kötüleme kampanyası yapmışlar. Peki benim size soracağım soru şudur;

Küfürlü blok yazıları sonucunda elde ettiğiniz sıralamadan günde 300 bilemediniz 500 userin gelmesi tabi ki işinize yarıyor bir nebze bile olsa sitenize kullanıcı getiren bir kelimedir. O kadar lafınızın eri, 18 sesli sohbet sitelerine karşısınız peki neden kalkıp o kelimede zirveye yükselmek için uğraşıyor küfür ediyorsunuz.

Evli çiftler, bekarlar cd alarak video izlemektedirler. Peki günahtan bahsediyorsunuz 18sesli siteler hakkında hiç kimse gelirine helal kazanç ve alın teri döktüm diyemez. O kadar kullanıcının bir arada olmasını göz önüne alırsak bunların çoğu günah yazılan şeyler. O yüzden kimin ne yaptığı nasıl site açtığı konusunda kimseyi eleştirmenin bir anlamı yoktur.

Sene 2005 yılları arasında, 18SesLimobiL.Com uzantılı chat adresini açtığımız yıllarda bir kaç kişinin açtığı ufak siteler bulunmaktaydı, O yıllarda o kadar misafir kullanıcı çokluğu bulunduğundan siteleri büyütmek bir hayli kolay ve emek gerektirmeyen bir işti, Fakat şu an günümüze bakarsak o kadar siteler çoğalmış ve adresler açılmış ki % 80 sitenin hepsi çöp site ve spam olarak görülmektedir.

Kimsenin emeğini çalarak bir yerlere gelmedik. Kendi gücümüz arkadaşlarımız ve dostlarımızın sayesinde bu günlere kadar bu kadar bilgi sahibi edindik. Çoğu sitenin yıllardır verdiği emeği 1 ay sonucunda elde edebildik. Gün geçtikçe büyümekte olan sitemizin Camfrog 18 serbest sohbet odası bulunmaktadır. Sizlerde hemen bağlanarak yeni bay bayan arkadaşlar edinebilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 92 defa

Kategori: 18 Sesli Sohbet ve 18Chat Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 06 Temmuz 2022

Cevap bırakın